Komentari 45

Navijači Dinama ogorčeni na suca: 'Trebali ste se povući s terena jer su nas danas pokrali'

5

DINAMO - MONACO 2-2 "Mogao je sudac svirat penal i na Petkoviću, ne bi pogriješio, ali u svakom slučaju odlična igra Dinama", napisao je jedan navijač, dok drugi kritiziraju pojedince u redovima "plavih"

Dinamo i Monaco remizirali su (2-2) na Maksimiru u 2. kolu Lige prvaka. Hrvatski prvak može žaliti za pobjedom, s obzirom na to da je do 74. minute vodio 2-0 golovima Petra Sučića i Martina Baturine. Navijači "plavih" ponosni su na igrače, ali ima i ljutitih. Donosimo neke od komentara:

POGLEDAJTE VIDEO

Bjeličin plan za pad Monaca: Ademi kreće od prve minute, ‘vatreni’ dvojac ostaje na klupi? 01:05
  • "Svaka čast momci, vi ste naš ponos!"
  • "Šteta, uvijek gorak okus radi suđenja"
  • "Bravo dečki, tako se igra", kažu neki, dok drugi za remi krive napadača "plavih".
Zagreb: Susret Dinama i Monaca u Ligi prvaka
  • "Mogli smo glattko zabiti 2 gola više da nije Petković igrao, daleko najlošij igrač danas."
  • "Molim upravu Dinama da po hitnom postupku riješi Petkovića. Lik je svaku loptu krivo dodao, ne može proći igrača, nema kondicije, ne bori se. A čekat njega za neki potez... imamo Baturinu!"

Pojedini navijači Dinama smatraju da sudac nije odradio najbolji posao...

• "Mogao je sudac svirat penal i na Petkoviću, ne bi pogriješio, ali u svakom slučaju odlična igra Dinama"
  • "Trebali ste se povući sa terena jer smo pokradeni."
  • "Suđenje je totalno navlačenje za Monaco..."

Bilo kako bilo, Dinamo ima bod nakon dva kola, a u idućem gostuje u Austriji kod RB Salzburga 23. listopada.