Komentari 3

Liverpool se mučio pod novim trenerom pa srušio Ipswich

Nogometaši Liverpoola otvorili su novu sezonu gostujućom pobjedom 2-0 protiv povratnika u elitno društvo Ipswich Towna.

Novi menadžer "Redsa" Arne Slot, koji je nakon devet godina "vladavine" Jurgena Kloppa stigao na Anfield, imao je uspješnu premijeru.

Premier League - Ipswich Town v Liverpool

Unatoč sporom i frustrirajućem prvom poluvremenu, Liverpool je u nastavku ponudio daleko bolju igru postigavši dva gola za tri boda.

Ipswich, koji se vratio u Premier ligu nakon 22 godine, dobro se držao sat vremena, no potom je u pet minuta primio oba gola.

U 60. minuti je Digo Jota zabio na asistenciju Mohameda Salaha, a pet minuta kasnije je egipatski napadač i sam zabio gol potvrdivši slavlje gostiju.

Slot je tako postao prvi trener Liverpoola u ovom stoljeću koji je pobijedio u svojoj prvoj natjecateljskoj utakmici.

To nije uspjelo ni velikom Jurgenu Kloppu.