Klopp je pobjesnio: 'Pa tko je imao ovu ideju? Nevjerojatno'

3

Možete igrati najbolje na svijetu u napadu, ali ako ne osvojite ključne duele, nemate šanse! Priznajem kako je Toulouse napravio sjajan posao i možemo naučiti nešto iz ovog poraza, rekao je Klopp nakon poraza

U četvrtom kolu Konferencijske lige Liverpool je doživio prvi poraz u skupini porazom na gostovanju protiv Toulousea.  'Redsi' su pobjedom mogli potvrditi prolaz u nokaut fazu natjecanja kao prvoplasirana momčad skupine E.

Ipak, utjeha sastavu Jurgena Kloppa može biti činjenica da i dalje vodi u skupini i da bi rutinski mogao potvrditi prolaz već iduću utakmicu protiv LASK-a (30. studeni). Liverpool je na utakmici gubio 2-0 i 3-1, ali je nakon autogola Cristiana Casseresa i gola Diogo Jote imao priliku osvojiti bod. Jarell Quansah je zabio za 3-3 u desetoj minuti sudačke nadoknade drugog produžetka, ali njegov je gol poništen nakon VAR provjere. Golove za Toulouse zabili su Dollum, Dallinga i Magri.

Europa League - Group E - Toulouse v Liverpool

Klopp smatra da taj gol nije trebao biti poništen.

Toulouse priredio senzaciju! Šutalov Ajax opet je izgubio

- Zabili smo treći gol. Ja mislim da je gol, sto posto. Nedavno smo imali još jednu takvu situaciju, uopće nisam siguran da li je lopta dirala ruku - rekao je Nijemac, koji je ipak bio nezadovoljniji igrom Liverpoola.

Policija objavila detalje otmice roditelja Liverpoolove zvijezde. Oca i dalje traži više od 120 ljudi

- Nismo bili dovoljno agresivni. Osvojili su sve odlučujuće duele i izazove tijekom utakmice. Nismo dobro čuvali loptu, sa svim posjedom kojeg smo imali mogli smo stvoriti više šansi, ali ne možete ni primiti tri gola na utakmici.

Imao je riječi hvale za protivnika nakon utakmice.

-  Više su se borili, bili su agresivniji u duelima. Zaslužili su ovu pobjedu, čestitam Toulouseu. Možete igrati najbolje na svijetu u napadu, ali ako ne osvojite ključne duele, nemate šanse! Moramo priznati kako je Toulouse napravio sjajan posao i možemo naučiti nešto iz ovog poraza.

VIDEO Luis Diaz spasio Liverpool u 95. minuti pa poslao poruku gerilcima koji su mu zatočili oca

Inače, Klopp se obratio javnosti u improviziranom prostoru za medijske aktivnosti koji se nalazio izvan stadiona na kojem se održala utakmica. Dok je Klopp davao izjave, navijači francuskog kluba odlazili su sa stadiona, a zbog njihovog bučnog veselja Klopp je imao problema.

- Tko je imao ideju održati konferenciju za novinare ovdje? To će biti stvarno zanimljivo pitanje - rekao je vidno nervozni Klopp.