Komentari 6

Ivanušec i Perišić trljaju ruke: PSV i Feyenoord sigurno slavili, oba Hrvata igrala u pobjedama

PSV je ostao stopostotan, a u pobjedi je igrao i Ivan Perišić. Feyenoord je utrpao 'petardu', Ivanušec je ušao s klupe

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić odigrao je drugo poluvrijeme za PSV iz Eindhovena koji je ostao stopostotan u nizozemskom prvenstvu i nakon 9. kola zahvaljujući 2-1 (2-0) pobjedi na gostovanju kod AZ-a u Alkmaaru.

De Jong (15) i Lang (22) u ranoj su fazi osigurali prednost PSV-u, a Kasius (90) je u samoj završnici ublažio poraz domaćih.

Luka Ivanušec igrao je od 65. minute za Feyenoord u 5-1 (3-0) gostujućoj pobjedi protiv Go Ahead Eaglesa. Strijelci su bili Osman (15), Milambo (22), Timber (44), Ueda (58) i Carranza (77), a poraz domaćih ublažio je Edvardsen (81).

Vodeći PSV ima 27 bodova, osam više uz dvije utakmice više od drugog Utrechta, a 11 više uz jednu utakmicu više od trećeg Feyenoorda.