Grci srušili Englesku: Pobjedu su posvetili preminulom suigraču

3

Norveški napadač Erling Haaland postao najbolji strijelac u povijesti te reprezentacije, a grčki reprezentativci uspjeli su napraviti iznenađenje u smiraj utakmice ne Wembleyju i podigli dres preminulog Baldocka

Oprostili su se od prerano preminulog Georgea Baldocka koji je imao englesko i grčko državljanstvo, a onda su mu u Ligi nacija suigrači iz gostujuće reprezentacije u Londonu posvetili dva gola s kojima su srušili Englesku (1-2)!

UEFA Nations League - Group B2 - England v Greece

Pavlidis je sve započeo u 49. minuti, izgledalo je kao da će sve završiti podjelom bodova nakon što je za 1-1 zabio Watkins, ali u četvrtoj minuti sudačke nadoknade pogodio je Pavlidis za veliko slavlje Grčke na Wembleyju.

Erling Haaland zabio je dva gola i postao najbolji strijelac u povijesti norveške reprezentacije koja je s 3-0 bila bolja od Slovenije na čelu s Matjažom Kekom

UEFA Nations League - Group G - Norway v Slovenia

Talijani su remizirali s Belgijom (2-2) nakon što su ostali s igračem manje u 38. minuti kad je crveni karton dobio Lorenzo Pellegrini, a desetkovani gosti vratili su se preko De Cuypera i Trossarda. Francuzi su u Budimpešti bili bolji od Izraela s 4-1, a ostale rezultate možete pročitati u nastavku.

UEFA Nations League - Group A2 - Italy v Belgium

Liga A, skupina 2:

Izrael - Francuska 1-4 (Gandelman 24 / Camavinga 6, Nkunku 28, T. Hernandez 87, Barcola 89)

Italija - Belgija 2-2 (Cambiaso 2, Retegui 24 / De Cuyper 42, Trossard 61)

Liga B, skupina 2:

Engleska - Grčka 1-2 (Bellingham 88 / Pavlidis 49, 90+4)

Finska - Irska 1-2 (Pohjanpalo 18 / Scales 57, Brady 89)

skupina 3:

Austrija - Kazahstan 4-0 (Baumgartner 10, Lienhart 53, Sabitzer 56, Seidl 79)

Norveška - Slovenija 3-0 (Haaland 7, 62, Sorloth 52)

Liga C, skupina 4:

Latvija - Sjeverna Makedonija 0-3 (Atanasov 35, Kjamili 70, Elmas 90+3)

Farski otoci - Armenija 2-2 (Benjaminsen 37, Bjartalid 85 / Zelarajan 44, Manveljan 90+3)

Liga D, skupina 1:

Gibraltar - San Marino 1-0 (Britto 62)

Ljestvica: 1. Gibraltar 2 1 1 0 3-2 4 2. San Marino 2 1 0 1 1-1 3 3. Lihtenštajn 2 0 1 1 2-3 1