Komentari 25

Golden State preko Brooklyna do 22-0, Bojan zabio 5 koševa

2

Bojan Bogdanvoić počeo je utakmicu protiv Golden Statea, za nešto više od 20 minuta zabio je pet koševa. Golden State je slavio 114-98 za 22 pobjedu u nizu...

Košarkaši Golden Statea nastavili su svoj pobjednički niz od početka NBA sezone svladavši u noći s nedjelje na ponedjeljak Brooklyn sa 114-98 čime su stigli do 22. pobjede zaredom.

Bojan Bogdanović je počeo utakmicu u petorci Netsa te za nešto više od 20 minuta u igri ubacio pet koševa (šut 2-7) uz četiri skoka i jednu asistenciju. Pobjednike je s 28 poena predvodio Stephen Curry , dok je Draymomnd Green uz 22 koša imao i devet skokova te sedam asistencija.

Netse je u njihovom 15. ovosezonskom porazu predvodio Thaddeus Young s 25 koševa i 14 skokova.