Komentari 39

FOTO Iris Livaja napustila Poljud prije kraja utakmice. Mnogima u oko upala torbica od 750 eura

4

Supruga Hajdukove ikone nije dočekala kraj utakmice između Hajduka i Varaždina (0-1) u kojoj su "bili" nastavili s lošim nastupima. Ustala se iz VIP lože i nije to mogla gledati

Nisu svi na Poljudu od oko 12.000 gledatelja imali živaca pogledati utakmicu Hajduka i Varaždina (0-1) do kraja, pogotovo u završnici nakon što su gosti neočekivano vodili golom Domagoja Drožđeka, a tim je rezultatom utakmica i završila. Među onima koji posljednji zvižduk nisu dočekali na tribini bila je i Iris Livaja, javlja Dalmacija danas.

POGLEDAJTE SAŽETAK:

Hajduk - Varaždin 0-1 (sažetak) 01:31

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Supruga Hajdukove ikone Marka Livaje, koji zbog ozljede nije bio u konkurenciji za utakmicu, ustala se iz VIP lože i otišla prije kraja. Je li u pitanju samo nezadovoljstvo rezultatom "bilih", koje su nakon utakmice gledatelji počastili zvižducima, ili nešto drugo, nije poznato.

Iris Livaja modnu je kombinaciju uskladila s crnom torbicom Dolce&Gabbana sa zlatnim detaljima čija je cijena oko 750 eura.