Komentari 6

FOTO Hajdukovci se regenerirali u ledenoj kupki nakon treninga

4

Dan nakon utakmice protiv Šahtara odradili su regeneracijski trening, dok su u nastavku dana analizirali spomenuti susret. Također, 'bili' su odmorili mišiće u kupkama s ledenom vodom

Nakon remija protiv Šahtara (1-1), nogometaši Hajduka treniraju u Bledu gdje ih u utorak čeka još jedna prijateljska utakmica, a igrat će protiv ukrajinskog Ruha iz Lavova.

Hajdukov autobus na pripremama 00:26
Svi čekamo Rakitića i Džeku, a Gattuso sanja dva ubojita krila

Dan nakon utakmice protiv Šahtara odradili su regeneracijski trening, dok su u nastavku dana analizirali spomenuti susret. Također, odmorili su mišiće u kupkama s ledenom vodom.

Još ih u Sloveniji nakon utakmice protiv Rukha dan kasnije čeka i utakmica protiv turskog Fenerbahčea u čijim redovima igra i moguće pojačanje 'bilih' Edin Džeko (38).

POGLEDAJTE VIDEO: Hajdukov autobus na pripremama