Komentari 7

Dramatičan okršaj Young Boysa i Galatasaraya, Salzburg lagano protiv kijevskog Dinama

Dramatičan okršaj Young Boysa i Galatasaraya,  Salzburg lagano protiv kijevskog Dinama

Filip Ugrinić je u 84. minuti zabio penal za pobjedu Young Boysa 3-2 protiv Galatasaraya, koje je junak s klupe vratio u utakmicu s dva gola

U srijedu su odigrane još četiri utakmice doigravanja za ovosezonsko izdanje Lige prvaka, a švicarski prvak Young Boys došao je do važne pobjede od 3-2 protiv turskog prvaka Galatasaraya, kojeg je u igru vratio Michy Batshuayi, koji je zabio dva gola i time vratio Turke u utakmicu.

Dinamo savladao Qarabag sa 3:0 00:52

Ipak, Filip Ugrinić je u 84. minuti zabio penal za pobjedu domaćina. Slavio je i RB Salzburg, koji je pobijedio kijevski Dinamo s 2-0 na domaćem terenu. Golove su zabili Nene (29.) i Kaergaard (50.).

Češka Sparta pobijedila je Malmo s 2-0, a Midtjylland i Slovan odigrali su bez pobjednika 1-1.

Liga prvaka, doigravanje

• Dinamo Kijev - Salzburg           0-2 (Nene 29, Kjaergaard 50-11m)
  • Malmo - Sparta Prag               0-2 (Stryger Larsen 31-ag, Ryneš 89)
  • Midtjylland - Slovan Bratislava   1-1 (Chilufya 79 / Blackman 59)
  • Young Boys - Galatasaray          3-2 (Monteiro 3, 45+4, Ugrinić 86-11m / Batshuayi 67, 72)
  • Dinamo Zagreb - Qarabag           3:0 (Pjaca 29, Kulenović 75, 80)
  • Bodo/Glimt - Crvena zvezda        2:1 (Bjortuft 52, Maatta 62 / Mimović 75)
  • Lille - Slavia Prag               2:0 (David 52, Zhegrova 77)