Komentari 3

Dinamov protivnik u Ligi prvaka nakon tri kola ne zna za trijumf

Jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka ove sezone Milan u 3. je kolu talijanskog nogometnog prvenstva odigrao 2-2 na gostovanju kod Lazija u Rimu pa je još uvijek bez pobjede ove sezone.

Milan je poveo golom Pavlovića (8) početkom dvoboja, Lazio je u razmaku od samo četiri minute preokrenuo preko Casellanosa (62) i Dije (66) da bi Rafael Leao (72) postavio konačni rezultat.

Serie A - Lazio v AC Milan

S dva osvojena boda Milan je tek 14. na ljestvici, dok je Lazio šesti s četiri boda.

Istovremeno je Napoli s dva gola u sudačkoj nadoknadi uspio na svom terenu svladati povratnika u Serie A Parmu sa 2-1 (0-1). Gosti su poveli iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Bonny (18-11m), no od 76. minute su bili sa 10-oricom nakon isključenja Suzukija. Novi napadač Napolija Lukaku (90+2) je poravnao dok je Anguissa (90+6) osigurao potpuni preokret.

Četvrti Napoli sada ima šest bodova, kao i treći Juventus koji ima susret manje, dok je Parma deveta s četiri boda.

Na vrhu su Inter i Torino sa po sedam bodova.