Komentari 14

Dagur: Japan nas je iznenadio. Sa Slovenijom igramo jako rano

Slovenija ima dobre i iskusne igrače, nekoliko odličnih igrača u sredini, kao i u obrani. Bit će to otvorena i važna utakmica za obje momčadi, rekao je hrvatski rukometni izbornik u najavi velikog ogleda

Hrvatska je teškom mukom pobijedila borbene Japance u prvom kolu olimpijskog turnira. Naši rukometaši nisu odigrali dobro prvo poluvrijeme, no u drugom su posložili obranu i to je dosta bolje izgledalo. Pa je uslijedio preokret, a pobjednički gol dao je Martinović u zadnjem napadu i Hrvatska je slavila 30-29.

Naše rukometaše sada čeka okršaj sa starim znancima. U drugom kolu nas čeka Slovenija, a najavio ju je izbornik Dagur Sigurdsson.

- Protiv Japana smo osvojili važne bodove. U prvom poluvremenu i na početku drugog dijela smo igrali loše, bili smo nervozni, činili smo mnoštvo tehničkih pogrešaka, griješili smo i kod šuta. Japan je igrao kompaktno i brzo, bila je teška utakmica. Japan je iznenadio naše igrače kako može dobro igrati, nisu bili tako dobri tijekom priprema za Olimpijske igre - rekao je hrvatski izbornik i dodao:

- Slovenija ima dobre i iskusne igrače, nekoliko odličnih igrača u sredini, kao i u obrani. Bit će to otvorena i važna utakmica za obje momčadi. Nadam se našoj boljoj igri u obrani i napadu.

Utakmica je jako rano na rasporedu. Igra se već u 11 sati, a HRT neće prenositi cijelu utakmicu već samo prvo poluvrijeme!

HRT neće prenositi drugo poluvrijeme rukometaša protiv Slovenije! Evo o čemu se radi

- Igramo rano, međutim, moramo biti spremni i za rani termin - prokomentirao je Sigurdsson.