Komentari 24

Crnogorac u NBA ligi "škicao" je plesačice tijekom time-outa

2

Iako je na klupi bio u "civilu", Nikoli Pekoviću zanimljivije su bile plesačice Bullsa nego trenerovi savjeti njegovim suigračima. Minnesota je pobijedila u Chicagu...

Minnesota je u subotu dobila Chicago Bullse u gostima 102-93. Crnogorski centar Minnesote Nikola Peković zbog ozljede nije bio u sastavu, ali je bio na klupi, što je običaj u NBA klubovima. No Peković  nije baš upijao savjete koje je trener davao njegovim suigračima. Jer na parketu su bile Chicagove navijačice.

Peković je kod vodstva Chicaga 89-86 više "škicao" atraktivne plesačice, nego što je pratio što trener Minnesote ima za reći. Crnogorac je čak pokušao "vrbovati" jednog igrača da pogleda malo zbivanja na centru, no ovaj se nije dao.