Braća Lončarić završili posljednji u finalu B dvojca na pariće

Anton Lončarić je dobio temperaturu i nastupio je u polufinalu uz pomoć liječnika, a dva dana kasnije hrvatski predstavnici završili su na posljednjem mjestu finala B u borbi za 7. do 12. mjesta

Hrvatski veslači braća Anton i Patrik Lončarić su u četvrtak zauzeli šesto mjesto u finalu B dvojca na pariće na Olimpijskim igrama u Parizu. Braća Lončarić su utrku završili sa šestim vremenom 6:26.04, dok je najbrža bila srpska posada s vremenom 6:13.85.

Lončarići nisu imali sreće u polufinalu koje je bilo na rasporedu u utorak. Naime, Anton Lončarić je dobio temperaturu i nastupio je u polufinalu uz pomoć liječnika, ali braća su tu utrku završili kao šesto u svojoj skupini.

Pariz, Francuska - XXXIII. Olimpijske igre Pariz 2024: Braća Lončarić šesti u finalu B na Olimpijskim igrama

Danas je Damir Martin ostao bez finala samca, on je u svojoj polufinalnoj skupini bio šesti. Sutra će u finalu dvojca bez kormilara nastupiti braća Martin i Valent Sinković.