Komentari 154

ANKETA Treba li Modrić ostati u reprezentaciji i nakon Eura?

Modrić je za Hrvatsku odigrao 178 utakmica, pet puta je nastupio na Euru i četiri puta puta na Mundijalu. Jasno je, većeg od Luke jednostavno nema. Kao ni njegove zamjene...

Luka Modrić (38) u suzama je držao trofej za najboljeg igrača utakmice trećeg kola Europskog prvenstva između Hrvatske i Italije. Kapetan "vatrenih" zabio je jedini gol Hrvatske u 55. minuti utakmice nakon što mu je Gianluigi Donnarumma obranio penal. Luka je tim golom postao najstariji strijelac u povijesti Eura.

POGLEDAJTE VIDEO:

reakcije navijača na dramatičnu završnicu u Leipzigu 00:56

Modrić je za Hrvatsku odigrao 178 utakmica, pet puta je nastupio na Euru i četiri puta puta na Mundijalu. Zabio je 26 golova za reprezentaciju i osvojio dvije svjetske medalje. Jasno je, većeg od Luke jednostavno nema. Kao ni njegove zamjene.

Novinar je upao na Modrićevu presicu i s par rečenica oduševio svijet. Video pogledali milijuni!
FOTO Očaj i tuga: Pogledajte reakcije 'vatrenih' nakon lude završnice i tragedije u Leipzigu
FOTO Očaj i tuga: Pogledajte reakcije 'vatrenih'  nakon lude završnice i tragedije u Leipzigu

U rujnu ove godine Modrić će proslaviti 39. rođendan i sve se više postavlja pitanje je li, u slučaju da Hrvatska ispadne na Euru, otplesao svoj posljednji ples u dresu "vatrenih" protiv Italije. Sjetimo se kako mu je nekoliko desetaka tisuća Hrvata pjevalo u Rotterdamu, na završnici Lige nacija, 'Luka ostani'.

Leipzig: U posljednjem trećem kolu skupine B na EURU hrvatska nogometna reprezentacija je odigrala 1-1 protiv Italije

Nakon Eura Modrića čeka novi ugovor na stolu u Real Madridu, gdje bi trebao provesti još jednu sezonu. Tako će Luka još najmanje jednu sezonu igrati na najvišoj razini, makar u nešto sporednijoj ulozi.

ANKETA Što iduće za 'vatrene'? Tko će ostati, a tko se oprostiti?

Tim vas povodom tražimo vaše mišljenje. Treba li Modrić ostati u reprezentaciji i nakon Eura u Njemačkoj ili reći zbogom "vatrenima"?