Andrej Kerić opet zabio gol za svoj Slovan Liberec

3

Hrvatski napadač Andrej Kerić bio je strijelac za Slovan Liberec u susretu 12. kola češkog prvenstva. S Mladom Boleslav odigrali su 3-3

Slovan i Mlada Boleslav odigrali su 3-3, a Kerić je postigao prvi pogodak na utakmici u 12. minuti. Nakon Kerićevog pogotka, gosti su tri puta poentirali i činilo se da će odnijeti sva tri boda iz Libereca, ali su nogometaši Slovana s dva pogotka u 76. i 78. minuti ipak spasili bod. Kerić je u ovoj utakmici postigao svoj već šesti pogodak u prvenstvu, te je najbolji strijelac svog kluba. Dodajmo da je u 12. kolu vodeća Slavija u Pragu pobijedila Brno s 2-1, čime je zadržala maksimalni učinak na svom terenu. Ovo im je bila šesta domaća utakmica i šesta pobjeda. Slovan je, pak, u Liberecu odigrao 7 dvoboja, te uknjižio pet pobjeda i dva remija. Slavija je prva s 29 bodova nakon 12 odigranih kola. Mlada Boleslav je na drugom mjestu s 25 bodova. Treća Sparta i četvrti Slovan imaju po 21 bod, ali Sparta i susret manje.