FOTO Talijanski reprezentativac odao počast Modriću: Moj idol!

Nicolo Fagioli ušao je u igru u 81. minuti te se nakon susreta pohvalio kako je razmijenio dres s Modrićem

Idol. Fenomen koji me od malih nogu inspirirao. Primjer na terenu i izvan njega. Bila mi je čast dobiti tvoj dres, poručio je na Instagramu mladi talijanski igrač Nicolo Fagioli (23), nakon što je razmijenio dres sa Lukom Modrićem  (38).

POGLEDAJTE VIDEO

Nicolo Fagioli ušao je u igru u 81. minuti te se nakon susreta pohvalio kako je razmijenio dres s Modrićem. Veznjak Juventusa prošle sezone nije igrao zbog suspenzije zbog klađenja.

Podsjetimo, Luka Modrić postao je najstariji strijelac u povijesti europskih prvenstava, a taj remi Hrvatske i Italije bio mu je 178. nastup za Hrvatsku.

PORAZ KOJI LOMI Rekonstruirali smo zadnjih osam minuta sinoć u Leipzigu: Evo kako je sve otišlo u Curaçao

Hrvatskoj se za prolazak skupine trebaju poklopiti četiri scenarija u skupinama C i F, a među njima je i pobjeda Engleske protiv Slovenije od 21 sat rezultatom 3-0 ili više od tri gola razlike.