Englezi ludovali u studiju nakon gola... A reakcija legende je hit

Uoči prvenstva slovili su za jednog od najvećih favorita, ali igrom još uvijek nisu opravdali taj status. Prošli su u četvrtfinale, ali protiv Slovačke su opasno visjeli sve do zadnjih minuta

Engleska nogometna reprezentacija teškom je mukom savladala Slovačku (2-1) u osmini finala Eura u Njemačkoj. Schranzov gol u 25. minuti anulirao je sjajni Jude Bellingham škaricama u petoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena. Pobjedu je donio Bayernov topnik Harry Kane odmah na početku prvog produžetka.

Uoči prvenstva slovili su za jednog od najvećih favorita, ali igrom još uvijek nisu opravdali taj status. Prošli su u četvrtfinale, ali protiv Slovačke su opasno visjeli sve do zadnjih minuta. Engleski igrači žustro su proslavili prolazak dalje. Pickford se bacao po terenu i busao u prsa, neki igrači su psovali čak i trenera Slovaka...

Žustro je bilo i u studiju britanske televizije ITV. Komentatorski trojac čine Gary Neville, Ian Wright i Roy Keane. Prva dvojica poletjela su u zagrljaj nakon Bellinghamovog gola. Svi su oduševljeno vrištali u studiju osim jedne osobe, Roya Keana.

PROVUKLI SE DO ČETVRTFINALA VIDEO Odvratni ispadi Engleza! Jedan se dirao za međunožje, a drugi vikao: Šuti, ćelava pi*ko

Njega su snimili kako namrgođen stoji u kutu i promatra sve što se događa oko njega. Ta reakcija nasmijala je i brojne fanove na društvenim mrežama.