Komentari 4

VIDEO Spektakularna golčina Osijeka s gotovo 30 metara! Jakupović probio mrežu Silića

Posebno je impresivan prvi gol Jakupovića u kojem je zabio "bombu" iz slobodnog udarca pod prečku . Varaždinci nisu namještali živi zid, a Jakupović je iznenadio praktički čitav stadion i zabio za vodstvo

Osijek je pobijedio Varaždin 2-1 u 8. kolu HNL-a na Opus Areni i to dvama golovima Arnela Jakupovića (26). Posebno je impresivan bio prvi u kojem je austrijski napadač s nekih 30-ak metara "bombom" zabio za vodstvo "bijelo-plavih" u 16. minuti. Nakon pet minuta zabio je i drugi gol, a konačnih 2-1 postavio je Mamić u 89. minuti.

Golove pogledajte OVDJE.

Osijek i Varaždin sastali se u 8. kolu SuperSport HNL-a

Osijek je stigao do treće pobjede zaredom u prvenstvu i sada je šesta momčad lige s 10 bodova, dok je Varaždin četvrti s 12.