Riječki plan: Zabiti Dinamu pa na Kantridi izboriti finale Kupa
Komentari 69
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

nostradamus
Znači igra se na kantridi, u prvih 7 minuta Dinamo 2X sam pred golom (Angelo, Fernandez), još jednom kada je Angelo bio u situaciji da sam izbije pa nas je Stra Prikaži još ↓
pa
standardno ocekujem pobjedu dinama 3:0 ili 4:0 onako kako to obicno i biva kad Rijeka krene put metropole!
kl
Navijac sam rijeke al budimo realni nemaju vise neke igrace koji bi mogli napravit visak
strmi007
Jedino ako sudac pokrade Dinamo ili ako im Dinamo odluči pustiti
An
Objektivno, Dinamo ima bolju momcad, ali igra se za Kup, a u takvim utkmicama je sve moguce pa i pobjeda Rijeke u Zg (koju osobno prizeljkujem i vjerujem u nju. Prikaži još ↓
ACM_1899
Realno govoreći,nemaju šanse... Istina,ozljeda Ademija i suspenzija Juniora im donekle olakšavaju stvari,ali i zamjene su solidne:Ognjen i Soudani. Uz igru od n Prikaži još ↓
buldog63
sa povratnikom Sudanijem proradil bu zadnji pas i Rijeka nema šanse
šanto5
zabio Radošević da ne bude baš odmah gotovo prvenstvo, ali svi su još "pretanki" za ovaj Dinamo...i to je nažalost istina zbog koje prvenstvo i nije interesantn Prikaži još ↓
th
Ja kao purger htio bih napisat par riječi o Rijeci. Prva stvar kojoj se ne mogu načuditi je tolika količina negativnih komentara od ljudi čije je nogometno znan Prikaži još ↓
le
Daleko je Rijeka od Dinama,vidjelo se i u prošloj utakmici gdje su plavi cijelo drugo poluvrijeme kontrolirali utakmicu