Komentari 19

Bogdanović najbolji u teškom porazu od Spahijinih Hawksa

2

Hrvatski reprezentativac zabio je 19 koševa za 33 minute provedene na terenu, no ni to nije pomoglo njegovim Netsima koji su uvjerljivo stradali od Hawksa 131-99

Brooklyn Netsi teško su stradali na gostovanju kod Atlanta Hawksa . Momčad na čijoj klupi kao pomoćnik trenera sjedi Neven Spahija je slavila s visokih 32 razlike, 131-99.

Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač poražene momčadi. Od svih Netsa proveo je najviše na parketu, čak 33 minute i za to vrijeme ubacio 19 koševa i imao dvije asistencije. Po 14 su dodali Young i Jack.

Kod Spahijinih Hawksa zabijalo je čak 12 igrača. Najviše su dali Carroll i Horford, po 20. No zabrinula ih je ozljeda njihovog najboljeg strijelca i skakača Paula Millsapa koji se nakon sudara s Clarkom krajem druge četvrtine nije vraćao u igru.

Hawksi su tom pobjedom izjednačili klupski rekord od 57 pobjeda u sezoni, a ove dvije momčadi mogle bi se susresti i u prvom krugu doigravanja. Hawksi su i nakon ove pobjede ostali uvjerljivo najbolja momčad Istoka dok Netsi drže sedmo mjesto.

• Charlotte - Philadelphia 92-91
  • Atlanta - Brooklyn 131-99
  • Detroit - Miami 99-98
  • Toronto - Boston 116-117 (p)
  • Memphis - Washington 83-92
  • Dallas - Golden State 110-123
  • Milwaukee - Orlando 90-97
  • Denver - LA Clippers 92-107