Komentari 11

Nowitzki je postao 10. najbolji strijelac NBA lige u povijesti

2

U povijest se upisao Dirk Nowitzki. Nijemac je postao 10. strijelac NBA lige u povijesti. Ukupno je postigao 26.714 koševa čime je pretekao Oscara Robinsona

Košarkaši Brooklyna upisali su kod Miamija minimalu pobjedu 88:87, a junak susreta bio je Mason Plumlee koji je u posljednjem napadu blokirao LeBrona Jamesa i tako donio pobjedu Netsima.

Najbolji kod Brooklyna bio je Joe Johnson s 19 koševa, dok je James, koji je smatra da je u posljednjem napadu fauliran, ubacio 29 poena.

Oklahoma je slavila kod Sacramenta sa 107:92, a Kevin Durant je prekinuo niz od 41 utakmice u kojima je ubacio više od 25 koševa. Sinoć je Durant isporučio "samo" 23 poena.

No, zato se u povijest upisao Dirk Nowitzki. Nijemac je u pobjedi Dallasa nad Utahom 95:83 ubacio 21 koš i postao 10. strijelac NBA lige u povijesti. Ukupno je postigao 26.714 koševa čime je pretekao Oscara Robinsona.

Houston je Lakersima ubacio čak 145 koševa. Rakete su u svakoj četvrtini ubacivale više od 30 poena, a u posljednjoj 49.