Komentari 5

Bjelica se javio navijačima dan nakon pobjede protiv 'lokosa'

Dinamo je slavio protiv Lokomotive 5-1, a sada ga čekaju obveze u Ligi prvaka. U srijedu na Maksimiru gostuje Monaco

Nenad Bjelica s Dinamom je ispisao jedne od ljepših stranica klupske povijesti. Uspio je prezimiti u Europi nakon 49 godina. Uslijed pogoršanja odnosa, otišao je s Maksimira tijekom korona virusa, ali sada se vratio nakon četiri i pol godine kako bi izvadio klub iz krize.

Proslava pobjede nad Lokomotivom na Maksimiru 01:34

Navijači su mu zaboravili ona podbadanja iz vremena dok je bio trener Osijeka pa su ga dočekali gromoglasnim pljeskom. Bila je to emotivna utakmica za njega, a na kraju je uspio vratiti samopouzdanje svojim igračima koji su u njegovom povratničkom debiju razbili Lokomotivu (5-1). Iz njega je isijavalo zadovoljstvo, priznao je kako je jako puno razgovarao s igračima i pokušao ih podignuti nakon turbulentnog razdoblja.

Zagreb: Dinamo i Lokomotiva sastali se u 8. kolu SuperSport HNL-a

Cijela momčad imala je drugačiji govor tijela. Razletjeli su se travnjakom, dominirali od prve minute pa mogli utrpati i više od pet golova. Bio je to Dinamo kakvog navijači žele gledati što češće. Bjelica je prvi cilj apsolvirao, slavio je u debiju i vratio klub na pobjednički kolosijek, a sljedeći zadatak na rasporedu je već u srijedu kada na Maksimir dolazi Monaco u 2. kolu Lige prvaka.

Svi u klubu motivirani su za taj susret i žele pokazati kako pripadaju najelitnijem klupskom natjecanju, kako je onaj debakl protiv Bayerna bila samo jedna noć za zaborav.

Pred novim trenerom je da što bolje spremi svoju momčad, a dan nakon pobjede protiv Lokomotive se još jednom vratio na tu utakmicu.

- Hvala vam svima na podršci! Tri boda i fokus na sljedeću utakmicu - objavio je Bjelica na društvenim mrežama i zaradio pohvale navijača Dinama.