VIDEO Spektakularan pogodak 'Mr. Derbija' u slovenskoj ligi

Soudani je u 41. minuti fenomenalno zabio iz okreta, nešto poput polu-škarica... Ma, spektakl! Bio je to njegov treći gol za Maribor u koji je stigao ovog ljeta nakon turneje u Saudijskoj Arabiji

Alžirac El Arbi Hillel Soudani (36) zabio je spektakularan gol u Sloveniji.

Bivši nogometaš Dinama specijaliziran za derbije s Hajdukom bio je strijelac u remiju na gostovanju njegova Maribora u Koperu (3-3) u 18. kolu slovenske Prve lige..

TEMA NA SJEDNICI VLADE Plenković: Sutra predstavljamo sporazum o rješenju problema novog Dinamovog stadiona

Zabio sjajan gol Koperu

Soudani je u 41. minuti fenomenalno zabio iz okreta, nešto poput polu-škarica... Ma, spektakl!

Spektakularan gol Mr. Derbija pogledajte OVDJE

IMPRESIVAN NIZ Protiv Dinama nisu sudili penal 49 utakmica zaredom u ligi, a samo jedan klub ima duži niz

Miljenik navijača Dinama

Bio je to njegov treći gol za Maribor u koji je stigao ovog ljeta nakon turneje u Saudijskoj Arabiji (Al-Fateh, Damac).

Podsjetimo, Soudani je u pet godina (2013. - 2018.) na Maksimiru osvojio četiri naslova prvaka Hrvatske, tri Kupa i Superkup, dvaput s plavima igrao u skupinama Lige prvaka, dvaput u skupinama Europske lige, a navijači Dinama posebno će pamtiti golove Hajduku zbog kojih je zaslužio nadimak "Mr. Derbi", kao i onaj u sudačkoj nadoknadi Salzburgu koji je "modre" odveo u Ligu prvaka.