VIDEO Šapit urlao od sreće pa gledao u prazno. Evo reakcija

Teško je bilo pronaći riječi nakon što je Italija izjednačila zadnjim udarcem na utakimci i tako Hrvatsku vjerojatno izbacila s Europskog prvenstva

Od ekstaze do očaja. Tako je HRT na društvenim mrežama naslovio video reakcija urednika sportske rubrike i komentatora Marka Šapita s tribine stadiona u Leipzigu gdje je pratio utakmicu Hrvatske i Italije (1-1). Luka Modrić zabio je u 55. minuti gol iz blizine 33 sekunde nakon promašenog penala i doveo nas u vodstvo.

- Mooodriiiić! Bravo, kapetane - urlao je Šapit u prijenosu.

Prednost smo držali do 98. minute i, pokazalo se, posljednjeg udarca na utakmici napadača Lazija Mattije Zaccagne koji je fantastično pogodio rašlje nakon neobjašnjive pogreške obrane "vatrenih".

Šapit u nevjerici nije ništa rekao, samo se primio za glavu i gledao u prazno. I to je vjerojatno bila reakcija mnogih hrvatskih navijača. Kako nam se (opet) to moglo dogoditi?

Video Šapitovih reakcija pogledajte OVDJE.