VIDEO Ronaldo zabio 904. gol u karijeri, posvetio ga: 'Volio bih da je tata živ, rođendan mu je'

Današnji gol ima drugačiji 'okus', poručio je emotivni Ronaldo nakon što je zabio azijskoj Ligi prvaka. Naš Marcelo Brozović nije igrao za momčad iz Saudijske Arabije

Krasno se izvukao u šesnaestercu pa kao u najboljim danima lijevom nogom spremio loptu u mrežu. Cristiano Ronaldo (39) zabio je 904. gol u karijeri u pobjedi Al Nassra u 2. kolu azijske Lige prvaka (2-1) protiv katarskog Al Rayyana.

Njegova je momčad povela u 46. minuti golom Manea, Portugalac je podebljao rezultat u 76. minuti, a do kraja su preko Guedesa gosti smanjili u 87. minuti. Marcelo Brozović nije igrao za saudijsku momčad. Video Ronaldovog gola možete pogledati OVDJE.

Ovaj 904. gol bio je posebno emotivan za Ronalda jer ga je zabio na za njega važan dan.

- Današnji gol ima drugačiji 'okus'. Volio bih da me moj tata živ jer mu je danas rođendan - poručio je Portugalac.