VIDEO Povremeni 'vatreni' trpa u Americi, zabio 11. gol u sezoni

Petar Musa se nakon lijepe akcije ubacio na pet metara ispred protivničkog gola i zabio 'tap-in' za 2-2. No, nije njegova momčad uspjela preokrenuti, već su do kraja utakmice dobili gol

Pet utakmica, šest golova. Statistika je to hrvatskog napadača Petra Muse (26) u dresu Dallas FC-a u američkom MLS-u, a ovaj je put zabio u porazu kod Sportinga u Kansas Cityju (3-2). Ušao je u igru u 57. minuti, a zabio je osam minuta kasnije.

Nakon lijepe akcije se Musa ubacio na pet metara ispred protivničkog gola i zabio 'tap-in' za 2-2. No, nije njegova momčad uspjela preokrenuti, već su do kraja utakmice dobili gol. Video možete pogledati OVDJE.

SJAJNI MUSA Bivši "vatreni" živi američki san! Utrpao je hat-trick...

Bio je to Petrov 11. gol ove sezone, a njegov je klub daleko od plasmana u doigravanje. S 23 boda su na 11. mjestu Zapadne konferencije, a na devetom i osmom mjestu koje vode u 'play-in' su Houston i Austin sa po 30 bodova.