VIDEO Veliki kiks golmana i šou Ivanovića za novo slavlje Rijeke

Rijeka je povela nakon ogromne pogreške domaćeg golmana Karla Kralja. Rezultat je povisio Franjo Ivanović tek što je ušao u igru, a za dramu u završnici zaslužan je bio Fran Topić golom u 90. minuti

Susret 10. kola HNL-a u Kranjčevićevoj bio je, ustvari, odrađivanje posla za Rijeku. Momčad Željka Sopića slavila je 2-1 protiv Rudeša kontrolirajući većinu utakmice, a sastav Tonija Golema do počasnog gola stigao je tek u samoj završnici.

POGLEDAJTE VIDEO: Rudeš - Rijeka 1-2

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Rijeka je povela nakon ogromne pogreške domaćeg golmana Karla Kralja. Povratna lopta, nimalo zahtjevna, prošla je Kralju pored noge i išla prema domaćem golu. Kralj je nekako uspio zaustaviti njen put prema mreži, ali ju je samo odbio na nogu Yansanea koji je asistirao Niki Jankoviću, a ovaj lako pogodio za 1-0.

Statistika utakmice Rudeš - Rijeka

U nastavku je Franjo Ivanović ušao u igru pa u 76. minuti zabio, no VAR mu je poništio pogodak. Ipak, samo tri minute kasnije, zabio je još jedan i Rijeci donio sigurno vodstvo. Krasno je naciljao desnu stranu Kraljeva gola.

Za konačnih 1-2 zabio je Fran Topić u 90. minuti nadvisivši sve u obrani. Pogodio je glavom.