VIDEO Nikako da spoji dvije pobjede: Jurić izgubio od Rome

Jedini gol na utakmici engleski je reprezentativac zabio u 32. minuti nakon odlične akcije Rimljana. Mkhitaryan je dodao za Zaniola koji je vidio utrčavanje Abrahama i pustio loptu kroz noge...

Poraz, pobjeda, poraz, pobjeda... A pošto je u prošlom kolu Torino slavio protiv Udinesea sada je ponovno došao red na poraz. Momčad Ivana Jurića u 14. kolu Serie A izgubila je na gostovanju kod Rome s 1-0 golom Tammyja Abrahama.

ATALANTA SLAVILA U TORINU VIDEO Pogledajte bombetinu pod prečku kojom je pao Juve

Jedini gol na utakmici engleski je reprezentativac zabio u 32. minuti nakon odlične akcije Rimljana. Mkhitaryan je dodao za Zaniola koji je vidio utrčavanje Abrahama i pustio loptu kroz noge, a bivši igrač Chelseaja golgeterski je matirao Milinković-Savića.

Pobjednički gol možete pogledati OVDJE.

Inače, Torino je imao čak 69% posjed lopte, više udaraca (17-10), no Romi je ušao jedan od dva udarca u okvir...

NOVI UDARAC ZA 'ROSSONERE' Sassuolo opet 'crna mačka' za Milan: Drugi poraz zaredom

Torino na tablici Serie A zauzima tek 13. mjesto, dok je Roma 5. s 25 bodova, tri manje od Atalante i posljednjeg mjesta koje vodi u Ligu prvaka iduće sezone.