VIDEO Huligani pogodili bivšeg HNL-ovca u nezgodno mjesto! Utakmica zbog toga prekinuta

U susretu 6. kola slovenske lige između Maribora i Olimpije bivšeg igrača Lokomotive s tribina su pogodili u međunožje prije izvođenja penala

Nevjerojatna situacija dogodila se na susretu 6. kola slovenskog prvenstva između Maribora i Olimpije. U 17. minuti, pri rezultatu 0-0, Olimpiji je dosuđen kazneni udarac. Bivši nogometaš Lokomotive, Raul Florucz, krenuo je izvesti penal, no tada ga je jedan od huligana pogodio predmetom u međunožje.

Igrač je odmah pao na travnjak, dok su ga suigrači okružili, pokazujući prema tribinama i predmetima koji su letjeli prema njima. Sudac je zatim poslao igrače u svlačionicu i prekinuo susret. Nakon desetak minuta utakmica se nastavila, a Florucz je preuzeo odgovornost i izveo penal, no promašio je.

Nakon ovog ligaškog susreta, Olimpiju čeka uzvratna utakmica s Rijekom u doigravanju za Konferencijsku ligu. Podsjetimo, prvi susret završio je rezultatom 1-1.