VIDEO 'Konačnooo!' Komentator HTV-a urlao i držao se za glavu kad je Hrvatska zabila na Euru

Marko Šapit bio je oduševljen golom nakon lošeg prvog poluvremena Hrvatske. Urlao je u prijenosu pa se držao za glavu dok je VAR provjeravao je li sve čisto

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je protiv Albanije (2-2) u drugom kolu Europskog prvenstva u Njemačkoj, a HTV-ov komentator Marko Šapit oduševljeno je ispratio gol Andreja Kramarića za izjednačenje. Hrvatska se dugo mučila probiti organizirane Albance, a u 74. je napadač Hoffenheima zabio za 1-1, uz oduševljenje Marka Šapita.

POGLEDAJTE VIDEO

- Kramariiić. Andrej Kramarić, 74. minuta. Konačnooo. Kramarić zabija za oduševljenje na tribinama, čini se da ovdje nema zaleđa - vikao je oduševljeni Šapit u prijenosu utakmice pa se hvatao za glavu dok je režiser pokazivao provjeru gola, no sve je bilo čisto.

Njegovu reakciju pogledajte OVDJE.

Remijem protiv Albanije "vatreni" su ostali na jednom osvojenom bodu u dvije odigrane utakmice. U zadnjem kolu protiv Italije naša reprezentacija mora pobijediti za prolazak u osminu finala.