VIDEO Kakav trenutak za prvi gol! Palaversa junak Aberdeena

Bivši veznjak Hajduka zabio je prvijenac u Škotskoj kojim se Aberdeen izjednačio s vodećim Celticom na vrhu Premiershipa. Samo su te dvije momčadi stopostotne nakon sedam kola

Ovoga ljeta francuski Troyes zamijenio je škotskim Aberdeenom. Za škotskog velikana do sada je odigrao pet utakmica, a u posljednjem je ostavio poseban trag. Bivši igrač Hajduka kojeg je svojevremeno zakapario Pep Guardiola u Manchester Cityju zabio je gol za pobjedu protiv Heartsa. Upravo tim golom Aberdeen se izjednačio na vrhu škotskog Premiershipa s vodećim Celticom.

Aberdeen je poveo u drugoj minuti, no Hearts je stigao do preokreta pogocima u 36. i 63. Dvije minute kasnije ponovno su stvari bile na početku, a sve do ulaska Palaverse u igru stajalo je 2-2 na semaforu.

Uslijedio je trenutak inspiracije bivšeg igrača Hajduka koji je na povratnu loptu Estera Soklera sjajno reagirao i pogodio za veliku pobjedu svoje momčadi.

Inače, bila je ovo sedma pobjeda Aberdeena u sedmom kolu i jedina je momčad uz Celtic s maksimalnim učinkom.