VIDEO Jurićev gard preporodio Romu! Pogledajte preokret

Rimljani su deveta momčad prvenstva s devet bodova u šest utakmica, a Jurić je u tri utakmice pobijedio dvije i jednu remizirao. Ranije je Como porazio Veronu 3-2, a Domagoj Bradarić nije nastupio za goste

U susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma, koju vodi Ivan Jurić, je na Olimpicu preokretom pobijedila Veneziju sa 2-1. Treći je to Romin nastup pod Jurićevim vodstvom i druga pobjeda nakon što je debitirao sa 3-0 pobjedom protiv Udinesea, a potom upisao i remi protiv Athletic Bilbaoa (1-1).

POGLEDAJTE VIDEO

Gosti su poveli u 44. minuti golom Joela Pohjanpala, izjednačio je Bryan Cristante u 75. minuti, a pobjedu "vučici" donio je Niccolo Pisilli u 83. minuti.

Golove pogledajte OVDJE.

Rimljani su deveta momčad prvenstva s devet bodova u šest utakmica. Ranije je Como porazio Veronu 3-2, a Domagoj Bradarić nije nastupio za goste.