VIDEO Hladan kao špricer! Ante Budimir zabio prvi gol sezone

Podsjetimo, prošla je sezona bila fantastična za Budimira, zabio je 17 golova u 33 utakmice i bio peti strijelac lige. Ugovor s Osasunom vrijedi mu do ljeta 2027., a klub iz Pamplone u idućem kolu igra s Valencijom

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir (33) zabio je gol u pobjedi Osasune protiv Las Palmasa u 6. kolu španjolske La Lige. Poentirao je s bijele točke u 39. minuti i doveo svoju momčad u vodstvo koje je trajalo dvije minute, jer je Moleiro zabio za 1-1 u 41.

POGLEDAJTE VIDEO

Pobjedu Osasuni donio je Oroz u 60. minuti, a Budimir je zamijenjen u 76. kada je ušao Raúl García. Našem napadaču ovo je prvi gol ove sezone, a uz to ima i jednu asistenciju.

Gol Budimira pogledajte OVDJE

Podsjetimo, prošla je sezona bila fantastična za Budimira, zabio je 17 golova u 33 utakmice i bio peti strijelac lige. Ugovor s Osasunom vrijedi mu do ljeta 2027. Klub iz Pamplone trenutačno je sedmi u prvenstvu s 10 bodova, a u idućem kolu igra protiv Valencije u gostima, nakon čega dočekuje Barcelonu 28. rujna.