VIDEO Hajdukovci se zagrijavaju za Milan: Istrčao 70 m i ušetao se u gol! 'Tako to radi Jere Vrcić'

Juniori Hajduka u 22. kolu prvenstva uvjerljivo su na domaćem terenu pobijedili Dugopolje 4-0, i to bez Petrašila, Arkovića, Kavelja Brajkovića, Antunovića. Dva gola zabio je Duić (3. i 21. minuta), jedan Skoko (42. minuta) te jedan Vrcić (50. minuta). A taj je bio prava majstorija...

FINAL FOUR JUNIORSKE LP Ipak ništa od 'baluna' u vrijeme ručka! Bili tići dobili novi termin LIGA PRVAKA MLADIH U Ženevi kao u Splitu! Invazija na Švicarsku u najavi, Hajduk bi mogao dobiti mnoštvo ulaznica

Hajdukova desetka primila je loptu duboko na vlastitoj polovici, uz aut-liniju Vrcić se riješio jednog protivnika, odigrao za Skoku pa uhvatio sprint po desnoj strani. S loptom je potom prošao još jednog igrača Dugopolja, ušao u 16-erac gdje je zarolao i golmana i ušetao se s loptom u gol.

"Ovako to radi Jere Vrcić", napisao je Hajduk.

Ako je to zagrijavanje za Milan 21. travnja u Ženevi u polufinalu Lige prvaka... Hajdukovci su se s ovom pobjedom opet odvojili od vršnjaka iz Dinama koji zaostaju tri boda uz utakmicu manje.