VIDEO Foden priredio show u pobjedi Cityja! Gvardiol počeo utakmicu, Kovačiću 'mrvice'

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za City, dok je Mateo Kovačić ušao u 86. minuti umjesto Erlinga Haalanda. City se ovom pobjedom približio na samo dva boda zaostatka uz utakmicu manje od Liverpoola

Manchester City preokretom je došao do pobjede od 3-1 u 23. kolu Premier lige protiv Brentforda, a junak utakmice bio je senzacionalni Phil Foden (23) koji je zabio hat-trick.

Neal Maupay doveo je Brentford u vodstvo golom u 21. minuti utakmice. Brentford je pružio čvrst otpor aktualnim prvacima Engleske u prvom poluvremenu, ponajviše zahvaljujući sjajnom golmanu Flekkenu, ali Foden je izjednačio u sudačkoj nadoknadi i time znatno pomogao Cityju.

POBJEDA UNITEDA Arsenalu derbi protiv Liverpoola

Gol Brentforda za 1-0 pogledajte OVDJE, a gol Cityja pogledajte OVDJE.

A u nastavku se stroj Pepa Guardiole pokazao presnažnim za Brentford. Foden je zabio svoj drugi gol na savršen ubačaj Kevina de Bruynea u 53. minuti, a u 70. je postavio konačnih 3-1.

KRITIKE, ALI... VIDEO Gvardiol je opet bio odličan, ali Englezi ga kritiziraju zbog ove greške: 'Kriv je za gol'

Drugi i treći Fodenov pogledajte OVDJE i OVDJE

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za City, dok je Mateo Kovačić zamijenio Erlinga Haalanda u 86. minuti.

POVRATAK NORVEŽANINA Haaland nakon dva mjeseca u sastavu Manchester Cityja: Htjeli bismo ga idućih 10 godina

City se ovom pobjedom približio na samo dva boda zaostatka za prvoplasiranim Liverpoolom, ali istaknimo kako su 'redsi' odigrali utakmicu više od 'građana'.