VIDEO Đoković je nogom lomio reket i ispao s Mastersa: Užasno se osjećam. Nisam raspoložen...

Najbolji tenisač svijeta izletio je iz Monte Carla već u osmini finala, Talijan Musetti pobijedio je 4-6, 7-5, 6-4

Prvi tenisač svijeta Novak Đoković ispao je u osmini finala Masters turnira u Monte Carlu od Talijana Lorenza Musettija, 21. tenisača svijeta.

Talijan je slavio 4-6, 7-5, 6-4, iako je Đoković imao je set prednosti i vodstvo 4-2 u drugom setu. No srpski tenisač je potom nervoznim reakcijama ispustio prednost i izgubio meč nakon tri sata velike borbe.

Na društvenim mrežama dijeli se video njegove bijesne reakcije pri jednoj zamjeni strana. Nogom je slomio reket koji je stajao naslonjen na klupu.

POGLEDAJTE VIDEO:

- Osjećam se užasno nakon ovakvog meča. Ipak, želim čestitati protivniku što je ostao jak u važnim trenucima i to je sve što mogu reći! Ne mogu vam ništa reći. Fizički sam u dobroj formi, ako na to misliš. Čestitke protivniku, a ja idem dalje - rekao je Đoković, čija je presica nakon poraza trajala svega dvije i pol minute.

- Ovo mi nije sjajan dan pa nisam baš raspoložen za razgovor - objasnio je.

Iako drži rekord s 38 naslova na turnirima iz Masters 1000 serije, Đoković je pobijedio samo dva puta na monegaškom tlu 2013. i 2015. godine, i od tada nije prolazio četvrtinale. Musetti će se sučeliti sa svojim sunarodnjakom Jannikom Sinnerom za mjesto među posljednja četiri.