Već viđeno: Siena opet u nastavku razbila Cibonu

Iako su na poluvremenu vodili 36-34, košarkaši Cibone ponovno su uvjerljivo izgubili od Siene (90-64). To im je peti poraz u šest kola Eurolige

Svaki poraz manji od 20 razlike je za nas dobar rezultat, pričali su u Ciboni u najavi gostovanja u Sieni. Ali nije išlo, čak ni taj skromni cilj nisu ostvarili. Ni prije mjesec i pol dana prvo poluvrijeme protiv Montepaschija nije davalo naslutiti da se Ciboni sprema povijesni debakl, pa joj se "omaklo" onih nezaboravnih 45 razlike. U uzvratu u Italiji "vukovi" su na poluvremenu čak i vodili (36-34), pa je ta nemilosrdna Siena ovaj put dobila 90-64.
Princov ulazak kao da je potpuno zbunio igrače Siene. Cibosi su u obrani letjeli terenom, bili na svakom šutu Talijana, a Vukušić i Andrić su na proigravanja Tomasa i Gordona zabijali pod košem. Ali u nastavku su upali u toliko puta opjevani Sienin mlin i povratka nije bilo. U posljednjoj četvrtini više nisu postojali, moćna talijanska momčad napravila je 16 razlike i lako došla do pobjede.
Srećom, Asvel je dobio Žalgiris (77-67), pa su šanse za prolaz u Top 16 još velike, bez obzira na sve.

SIENA - CIBONA 90-64 (18-19, 16-17, 29-17, 27-11)
SIENA: Domercant 5. McIntyre 15, Zisis 12, Eze 11, Carraretto 5, Sato 15, Lavrinovič 13, Ress 3, Sabbatino, Marconato 0, Stonerook 8, Hawkins 3
CIBONA: Gordon 8, Bogdanović 8, Troha, Radošević 6, Vukušić 8, Andrić 14, Bagarić, Zubčić 3, Princ 3, Rozić 4, Tomas 10