Sosa: Imao sam osjećaj da nam ne bi zabili da se igra do sutra. Juranović: Nisam vidio loptu

Hrvatska je u prvom kolu kvalifikacija za Euro 2024 remizirala s Walesom. Velšani su pred 33.474 gledatelja šokantno izjednačili u 93. minuti iz auta, taman nakon što je Poljud ovacijama s terena ispratio Luku Modrića

Hrvatska nogometna reprezentacija šokantno je remizirala s Walesom 1-1 u prvoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. Vatreni su imali vodstvo, kontrolu nad utakmicom, stvorili niz odličnih šansi pa primili gol nakon auta u 93. minuti. Pomalo bizarno. Nismo startali kako smo htjeli, ali kvalifikacije su tek počele.

POGLEDAJTE VIDEO:

Da je tek početak kvalifikacijskog ciklusa ističu i sami reprezentativci. Šokirani su raspletom na Poljudu, jer Hrvatska je primila gol na samom kraju iz situacije u kojoj je malo tko mogao pomisliti da će pasti gol, ali napominju da sve treba dobro izanalizirati i okrenuti se Turskoj koja je na rasporedu u utorak.

IZBORNIK NAKON WALESA Dalić ima bodovnu računicu za plasman na Euro: Baš šok! Ma uvijek kvalifikacije krenu lošije

Čeka nas teško gostovanje, a iz susreta s Walesom na Poljudu moramo izvući pouke. Pogotovo iz drugog poluvremena u kojem smo igrali mlitavo i mlako, kako kaže kapetan Luka Modrić.

Kod nesretnog gola nije dobro reagirao Josip Juranović, koji napominje da loptu nije vidio, ali i da je cijela obrana loše stajala.

OBJASNIO ZAMJENU MODRIĆA Dalić: Da je Kramarić dodao, Perišić bi išao sam na gol! Moraš poštovati suigrača...

Sve reakcije hrvatskih reprezentativaca pročitajte niže.