Ukićev PAO bolji od Unicaje, u porazu Bogdanović ubacio 14

Panathinaikos je u Ateni svladao Unicaju Malagu 69-60 uz sedam koševa Roka Ukića. Bogdanović je zabio 14, a Žorić devet koševa u porazu Fenera od Laborala

U četvrtak navečer odigrane su tri utakmice 13. kola Top 16 Eurolige, u kojima je nastupilo četvero hrvatskih košarkaša.

Fenerbahče je pretrpio težak poraz kod Laborala Kutxe 95-73, a turska momčad već treću utakmicu zaredom ne zna za pobjedu. Feneru nije pomoglo ni 14 koševa Bojana Bogdanovića, dok je Luka Žorić ubacio devet koševa.

U drugoj utakmici skupine E Panathinaikos je u Ateni svladao petoplasiranu Unicaju Malagu 69-60 za sedmu pobjedu u skupini. Za grčku momčad nastupio je i Roko Ukić, koji je za 19 minuta na parketu zabio sedam koševa.

U skupini F odigrana je najefikasnija utakmica, između Bayerna i Maccabi Tel Aviva, koji je u Münchenu pobijedio 94-92. Za minutu i 17 sekundi na parketu Andrija Žižić za goste je ostvario tek jedan obrambeni skok.