Tottenham potvrdio: Lloris nije slomio ruku, iskočio mu lakat

Kroz tjedan ćemo znati više detalja o samoj ozljedi, koliko je teška i koliko će biti izvan terena, napisali su na svojim internetskim stranicama "spursi" o ozljedi svoga golmana koja je izgledala puno gore nego što jest...

Možemo potvrditi da Hugo Lloris nije slomio ruku, nego je dislocirao lakat u utakmici s Brightonom - stoji na službenim stranicama Tottenhama među novim informacijama o njihovom ozlijeđenom golmanu.

- Naš će se kapetan vratiti u London kroz večer nakon što je njegova ozljeda sanirana u lokalnoj bolnici.

- Kroz tjedan ćemo znati više detalja o samoj ozljedi, koliko je teška i koliko će biti izvan terena - kažu "spursi".

Podsjetimo, Nogometaši Tottenhama izgubili su kod Brightona 3-0, a već u trećoj minuti domaća ih je momčad šokirala. Brighton je poveo golom Maupaya nakon što je katastrofalno reagirao golman Lloris koji se pritom ozlijedio

Jedan ubačaj s lijeve strane išao je pod samu prečku, a Lloris je katastrofalno reagirao i loptu odbio na glavu Nealu Maupayu koji je taj poklon iskoristio i zabio za 1-0. Tottenhamovi igrači prvo su bili ljuti na svog suigrača zbog kiksa, ali ljutnju je ubrzo zamijenio šok.  Naime, Lloris je ostao ležati u mreži iza gola, a odmah su pritrčali liječnici s bocom morfija kako bi mu smanjili velike bolove. Pomoć mu se ukazivala desetak minuta.