Serie A: Milan je propustio svoju priliku za vrh tablice

Loš niz u domaćem prvenstvu, kao i subotnjih 1-1 Intera kod Palerma, otvorili su priliku Milanu, ali 'rossoneri' su kiksali odigravši tek 1-1 s Napolijem

Idealnu priliku za vrh ljestvice Milan nije iskoristio. Odigrao je samo 1-1 protiv Napolija na San Siru, pa je tako Inter i dalje vodeća momčad prvenstva s dva boda više od Milana i četiri više od Rome. Milan je drugi put ove sezone odigrao s Napolijem neodlučeno. Prisjetimo se samo da je ogled u Napulju završio 2-2, s tim da su tada Napolitanci dva gola zabili u sudačkoj nadoknadi. Ovom prilikom nije bilo niti iz bliza tako napeto, a razlog tome je i neaktivni Milan koji se doimao kao da ga mogući dolazak na prvo mjesto nije dovoljno motivirao.
Napoli je vodio golom Campagnara već od 13. minute, no već je u 26. minuti Milan izjednačio preko Inzaghija. Asistent kod gola je bio Ronaldinho koji je baš u nedjelju slavio jubilarni 30. rođendan. U nastavku utakmice je Milan dominirao, ali napadi su bili jalovi i bez prave organizacije. Najbolju šasnu je propustio Amantino Mancini petnaest minuta prije kraja. Dobio je sjajnu loptu od Seedorfa, ali je iz blizine, iskosa, pucao topovski, no u ruku gostujućeg vratara De Sanctisa.