Rijeka krenula fantastično pa zakočila s igračem više. Sopić ima problem, čeka ga veliki test

Potez trenera Sopića iz 81. minute kada uvodi stopera, a iz igre vadi ofenzivnog veznog govori o tome koliko se Rijeka mučila u pronalaženju pukotina u obrani gostiju. Pokušalo se s preskakanje igre, ali nije upalilo

Koliko se stvari u nogometu brzo mijenjaju, možemo vidjeti na primjeru Rijeke. U sezonu je ušla s prodajom Marka Pjace u ligaškog rivala, a osim toga su značajno poskupile ulaznice i pretplate za Rujevicu. Nije pomogao ni mršavi 0-0 remi protiv rumunjskog drugoligaša Corvinula, tako da se oblak pesimizma nadvio nad navijače kluba s Kvarnera. Međutim, uslijedio je tijesan, ali vrijedan prolazak protiv Corvinula (1-0), a zatim je na Rujevici pala Lokomotiva s visokih 4-0. Nakon prvog poluvremena protiv Elfsborga momentum riječkog navijačkog puka okrenuo se prema optimizmu, ali nakon drugog su opet ostali upitnici.