Real se opet mučio, Mbappe zabio dva za tešku pobjedu! Modrić dobio tek mrvice...

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zamijenio je Mbappea i zaigrao je od 85. minute. Francuzu su ovo bili prvi golovi u La Ligi

U četvrtom kolu španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala su ostvarili drugu pobjedu, na domaćem terenu su pobijedili Betis 2-0.

Više od sat vremena Real se mučio, odnosno, Betis je igrao vrlo dobro. Gosti iz Seville su i prijetili, ali nisu uspjeli svladati Courtoisa i unijeti dodatni nemir kod domaćina.

Potom je utakmicu riješio Kylian Mbappe s dva pogotka, u 67. i 75. minuti iz jedanaesterce, čime je Betis bio slomljen. Bili su to prvi prvenstveni pogoci Mbappea nakon dolaska u Madrid. Ranije je postigao jedan pogodak protiv Atalante u europskom Superkupu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zamijenio je Mbappea i zaigrao je od 85. minute.