Osječanke izgubile i ostale bez plasmana u Ligu prvakinja

Nakon prvog poluvremena Nizozemke su već imale tri gola prednosti. Golove su dale Van Dooren u 25., Tuin u 38. minuti te Te Brake u prvoj minuti nadoknade

Nogometašice nizozemskog Twentea s uvjerljivih su ukupnih 8-1 pobijedile Osijek, aktualne hrvatske prvakinje, čime su izborile plasman u grupnu fazu Lige prvakinja.

Nakon pobjede u prvom ogledu play-offa, 4-1 na osječkom Gradskom vrtu, igračice Twentea su u uzvratu također bile uvjerljive te su Enschedeu pobijedile 4-0.

Nakon prvog poluvremena Nizozemke su već imale tri gola prednosti. Golove su dale Van Dooren u 25., Tuin u 38. minuti te Te Brake u prvoj minuti nadoknade. Sve je zaključeno golom Australke Galic u 50. minuti za konačnih 4-0, odnosno čak 8-1 Twentea.