Novi boksački adut za OI: Zovu me u profesionalce, odbio sam Joshuu, a ritual je kava s bakom

Prva sam kategorija sportaša, a stipendiju imam i od kluba i od države, plus zarada od dobro plaćenih sparinga. A i amaterski boks počeo je plaćati jake turnire, za brončanu medalju sa EP-a dobit ću 5000 dolara

Uvijek mi je cilj medalja, ali nisam posve zadovoljan jer momka koji je postao prvak Europe nokautirao sam nedavno u drugoj rundi, a momka koji je sa mnom dijelio broncu pobijedio sam uvjerljivo, uz dva nokdauna. Nažalost, izgubio sam od domaćeg, srpskog boksača i žalim za zlatom, priča nam, s malim vremenskim odmakom od Europskog prvenstva u Beogradu, teškaš Luka Pratljačić (26), dok mu oko vrata visi glomazna brončana medalja.