Njemačka minimalno slavila na Bilinom polju, s igračem manje Nizozemci uzeli bod Mađarima

Mađarska je imala vodstvo do 10 minuta prije kraja utakmice, a tad su s igračem više dobili gol. Bosna i Hercegovina je pak pružila dobar otpor favoriziranom 'Elfu'

Čudili su se Nijemci svlačionicama i stadionu Bilino Polje, a ipak su u Ligi nacija uspjeli slaviti s 2-1 (2-0) na gostovanju u Bosni i Hercegovini. Undav je zabio dva gola, još su mu jedan poništili, a za domaće je zabio Edin Džeko.

Ništa manje uzbudljivo nije bilo ni u Budimpešti, a Sallai je razveselio domaće navijače u 32. minuti. Van Dijk je dobio drugi žuti karton u 79. minuti, ali nije to bilo dovoljno Mađarima jer je u 83. minuti Dumfries izjednačio.

U ostalim utakmicama su Česi pobijedili Albance (2-0), a Arber Hoxha je ušao u igru u 65. minuti. U drugoj utakmici te skupine su Ukrajinci golom Mudryka slavili 1-0 protiv Gruzije

Island i Wales su podijelili bodove (2-2), a Turska je kod kuće pobijedila Crnu Goru (1-0). U Ligi C su Estonci s 3-1 bili bolji od Azerbajdžana, a Slovačka i Švedska su u Bratislavi odigrali neriješeno (2-2).

Rezultati:

BiH - Njemačka          1-2 (Džeko 70' / Undav 30', 36')
Mađarska - Nizozemska   1-1 (Sallai 32' / Dumfries 83')

Ukrajina - Gruzija      1-0 (Mudryk 35')
Češka - Albanija        2-0 (Chory 3', 63')

Island - Wales          2-2 (Tomasson 69', 72' / Johnson 11', Wilson 30')
Turska - Crna Gora      1-0 (Kahveci 69')

Estonija - Azerbajdžan  3-1 (Jakovlev 32', Sinjavskij 45'+2', Shein 71' / Bajramov 45'+1'-11m)
Slovačka - Švedska      2-2 (Strelec 45', 72' / Ayari 25', Sema 32')