Napoli jedva 'slomio' Empoli

Napoli je bio bez Stanislava Lobotke i Alexa Mereta, Billy Gilmour po prvi je put zaigrao od prve minute u talijanskom prvenstvu, a pobjednički gol i jedini udarac u okvir gola bio je iz penala...

Nogometaši Napolija pobijedili su u 8. kolu Serie A u gostima Empoli s 1-0 i preuzeli vrh ljestvice.Napolitancima je pobjedu gol iz penala Gruzijca Kvite Kvaratškelije u 63. minuti. Bio je to jedini udarac u okvir vrata Napolija i prvi gol koji je Empoli primio na svom travnjaku.

Napoli je bio bez Stanislava Lobotke i Alexa Mereta, Billy Gilmour po prvi je put zaigrao od prve minute u talijanskom prvenstvu, a pored njega je bio bivši "crveni vrag" Scott McTominay.

Empoli je do osmog kola bio neporažen na domaćem travnjaku s dvije pobjede i četiri remija.  Napoli je prvi s 19 bodova, tri više od Juventusa, dok je Empoli 11. s 10 bodova.