Lyon pregazio Debrecen, 'redsi' izgubili od Talijana

Fiorentina je iznenadila Liverpool na Anfieldu i pobjedom osvojila prvo mjesto u skupini. Lyon je deklasirao mađarski Debrecen i to rezultatom 4-0

Nogometaši Liverpoola još su jednom razočarali svoje navijače. Na Anfieldu su u posljednjem kolu skupine E izgubili od Fiorentine (1-2) te se porazom oprostili od osmine finala Lige prvaka. Iako su osigurali Europsku ligu, 'redsi' su potpuno razočarali. Liverpool je poveo golom Benayouna, ali Talijani su preokrenuli rezultat golovima Jorgensena i Gilardina. Nogometaši Fiorentine već su prethodnom kolu osigurali prolazak u osminu finala Lige prvaka, a današnjom pobjedom i prvo mjesto u skupuni.
Olimpique iz Lyona u drugoj je utakmici pregazio Debrece i potvrdio da mu je mjesto među 16 najboljih u Europi. Za vodstvo Lyona zaslužan je Gomis nakon asistencije Đorđa Pantića u 25. minuti utakmice. Mrežu je minutu prije poluvremena još jednom zatresao Michael Bastos. U 59. zabija Pjanić, a za 4-0 Cissokho u 77. minuti.