Kompany nakon 'šestice': Protiv Dinama moramo biti još bolji! A još sam i odmorio igrače...

To je taj naš pobjednički mentalitet, tako moramo igrati. Sad ne mislimo stati, želimo stalno pobjeđivati. Gladni smo pobjeda, hoćemo još i još, poručio je konkurenciji Manuel Neuer.

Na impresivan je način Bayern najavio utakmicu s Dinamom u utorak (21.00). Bavarci su kod novog prvoligaša Holstein Kiela u trećem kolu Bundeslige slavili 6-1 uz hat-trick Harryja Kanea. Prvi su gol zabili u 14. sekundi, na poluvremenu vodili 4-0...

- Bili smo dobri, ali moramo biti još bolji u utorak protiv Dinama. A nakon toga, u onoj idućoj utakmici još bolji - tipično trenerski će Vincent Kompany koji je na klupi Bayerna krenuo s tri pobjede.

SKANDAL U CRNOJ GORI VIDEO Ljudi moji, što je ovo?! Pogledajte kakav su gol priznali klubu nekadašnjeg dinamovca! ISKUSNI ŠPANJOLAC Real ga tužio, sudio je Modriću i Sučiću, sada će Bayern - Dinamo

- Dobra stvar ove utakmice jest i što smo na poluvremenu imali 4-0 pa smo mogli neke igrače i odmoriti za Dinamo. Svi će biti spremni za tu utakmicu.

Nakon 45 minuta Kompany je zamijenio Musialu i Gnabryja, dao priliku ostalima i prekosutra neće imati kadrovskih problema

- To je taj naš pobjednički mentalitet, tako moramo igrati. Sad ne mislimo stati, želimo stalno pobjeđivati. Gladni smo pobjeda, hoćemo još i još - poručio je konkurenciji Manuel Neuer.