Komentator sucu na utakmici Rijeke: 'Završite ovu agoniju, golgotu. Jedna minuta, hvala'

U prošloj europskoj epizodi hrvatskih klubova viralan je postao njegov kolega Mateo Pukšar koji je komentirao penale Osijeka i Zire, ali i Ljubić je sad imao gorku utakmicu koju je glasom prenio u hrvatske domove

Riječani su s nevjerojatnih 5-0 izgubili na gostovanju kod ljubljanske Olimpije i tako ostali bez plasmana u Konferencijsku ligu, a sigurno ih čeka teška kazna zbog divljanja Armade. 'Obične' navijače kazna je već stigla, jer su morali gledati 90 minuta muke na stadionu Stožice.

U LJUBLJANI VIDEO Sramotno skandiranje Armade! Vikali su 'umri, Livaja'

A netko je to morao i - komentirati. Tu je muku prolazio komentator MAXSporta Ivan Ljubić. U prošloj europskoj epizodi hrvatskih klubova viralan je postao njegov kolega Mateo Pukšar koji je komentirao penale Osijeka i Zire, ali i Ljubić je sad imao gorku utakmicu koju je glasom prenio u mnoge hrvatske domove.

- Trideset sekundi do kraja. Nažalost, vidim semafor u rukama pomoćnog suca... Nemoj, ko Boga te molim! Završite ovu agoniju, golgotu, križni put. Nemoj, Svene Wolfensbergeru, mislio sam da smo prijatelji. Ajde, jedna minuta, hvala. Hvala - rekao je Ljubić pred sam kraj utakmice, ali srećom po njega, nije morao još dugo komentirati.